FK Iskra Nováky U15

1 : 10

MŠK KNM U15

Zostava MŠK KNM: Bačík J., Vlček D., Jaroš D., Jurky P., Káčerík D., Jančiga J., Vydra M., Svrček S., Kubík M., Jančula F., Mičuta Š. /Ploštica J., Bielik P./

Góly: 3x Mičuta Š., 2x Jančula F., 2x Vydra M., Jančiga J., Jaroš D., Káčerík D.

Komentár:

V predposlednom prípravnom zápase v aktuálnom prípravnom období sme svoje sily zmerali s mužstvom z III.ligy ZÁPAD – FK Iskra NOVÁKY U15. Úvodné minúty boli poznačené našim neskorším príchodom a podcenenou rozcvičkou zo strany hráčov.

V 6´sme išli do vedenia keď výbornú prihrávku od Maťa VYDRU využil náš najlepší strelec v aktuálnom prípravnom období Šimon MIČUTA. Následne svoj dobrý štart do zápasu využil Maťo VYDRA a v 15´a 20´zvýšil náš náskok na 0:2 resp 0:3. V prvom polčase sme skórovali ešte 2x do prázdnej bránky kde po akciách Dávida JAROŠA, Patrika BIELIKA a Filipa JANČULU sa presadili postupne Jaromír JANČIGA a Šimon MIČUTA.

V druhom polčase sa v bránke predstavil navrátilec do zostavy brankár Jakub PLOŠTICA a 40´po nedorozumení medzi Dávidom JAROŠOM a Maťom VYDROM súper v samostatnom nájazde na bránku korigoval výsledok na 1:5. V druhom polčase sme sa pre nás netypicky presadili strelecky 2x po rohových kopoch kde peknou hlavičkou zvýšil náš náskok Filip JANČULA a svoj prvý gól v drese MŠK KNM zaznamenal stabilne výborne hrajúci Dávid JAROŠ. Ďalšie góly do súperovej bránky postupne zaznamenali po individuálnej akcií Dávid KÁČERÍK, a po načasovaných  prihrávkach od Samuela SVRČKA postupne Šimon MIČUTA a Filip JANČULA.

Tréner: Ing.Róbert CHLÁDEK