MŠK KNM U17

Zostava MŠK KNM: Kubišta M., Slíž J., Neveďal M., Ganišin J., Mindek M., Varoš M., Ščamba J., Pazdúr P., Pranda P., Ševčík J., Vaňovec D. /Obrk J., Slota M., Káčerik P., Drimal D., Mihalík L./

Góly: 2x Ščamba J.

Komentár:

Aj keď sa to vzhľadom na výsledok nezdá bol to najlepší výkon mužstva v príprave. Zápas sa odohral na umelej tráve v Korni kde náš súper mal sústredenie. Náš súper bol zaskočený našou aktívnou hrou kde sme nedali chlapcom z pod tatier ani meter priestoru práve naopak naši chlapci si vypracovali v prvej 15 minútovke viac gólových šanci a po jednej z nich Juraj Ščamba otvoril skóre 0:1 pre MŠK .Súper po peknej akcii po ľavom krídle a chladnokrvnom zakončení vyrovnal na 1:1. Polčas skončil 3:2 pre Poprad kde gól za nás strieľal opäť Juraj Ščamba a pri treťom góle zabudol tréner Popradu (rozhodca) čo je ofsajd .

V druhom polčase sme sa znova pustili do súpera ktorý si s nami nevedel dať v oblasti šestnástky rady z čoho rezultoval aj pokutový kop, ktorý na nešťastie pre naše mužstvo ani s dorážky nepremenil. To bol zlom v zápase lebo súper hneď z protiútoku dával na 4:2  a za pár minút 5:2. Treba sa poučiť od súpera z efektivity kde z 9 striel medzi žrde nám dal 5 gólov.

Tréner: Slavomír ZÁTEK

Asistent trénera: František PLOŠTICA