MŠK KNM U15

Zostava MŠK KNM: Bačík J., Vlček D., Kubík M., Jaroš D., Jurky P., Bielik P., Svrček S., Dubeň R., Jančiga J., Jančula F., Mičuta Š. /Vydra M./

Góly: 2x Mičuta Š., Jančula F., Svrček S.

Komentár:

V ďalšom prípravnom zápase v aktuálnom prípravnom období sme si zmerali svoje sily s mužstvom MFK Frýdek Místek v netradičnom futbalovom časovom formáte 3 x 30 minút /3-2, 1-2, 6-0/.

Už v 2´ sme išli do vedenia po ukážkovom čítaní hry Samuela SVRČEKA. Následne našu už tradičnú nekoncentráciu v úvodných minútach súper trestal v 6´a 8´. V 12´mohol Filip JANČULA vyrovnať skóre no jeho samostatný nájazd na bránku súpera brankár zneškodnil. Z následného protiútoku sme inkasovali. Od 24´ sme prebrali kompletne hru pod vlastnú kontrolu čoho následkom bolo zmena skóre, kedy sa postupne strelecky presadili 2x Šimon MIČUTA po akciách na ktorých začiatku bol Martin VYDRA, Samuel SVRČEK a Filip JANČULA. Po ukážkovej kolmej prihrávke od Samuela SVRČEKA zaznamenal gól aj Filip JANČULA.

V druhej 30´ chalani predviedli najlepší výkon počas aktuálneho prípravného obdobia.

Počas celého zápasu nás trápila koncovka, kde sme nedokázali premeniť 5 čistých gólových šancí /2x Filip JANČULA, 2x Šimon MIČUTA. 1x Jaromír JANČIGA/.

V úvodných minútach tretej 30´ sme mohli ísť do vedenia, keby sme aspoň 50% svojich šancí premenili, následne nás súper trestal a dal nám lekciu z efektivity. V posledných 20´ zápasu  sa prejavila únava hráčov, čoho následkom bola následná dominancia súpera, ktorý zaznamenal 6 gólov.

Tréner: Ing.Róbert CHLÁDEK