Juventus Žilina U10

Zostava MŠK KNM: Škorík M., Chovanec S., Mozoľ M., Zradula T., Šutý M., Pavlus D., Oškrobaný T., Cupec S., Smetana M.

Góly: 5x Zradula T., 3x Chovanec S., Cupec S.

Komentár:

Na prípravný zápas sme nastúpili za veľmi nepriaznivého a chladného počasia, čo z najväčšou pravdepodobnosťou ovplyvnilo aj výkon celého mužstva. Zápas rozdelený do troch 20 min. časti, mal aj rozdielne fázy celkového herného výkonu. Po prvej tretine (3:7), to vyzeralo, že ukončíme zápas s veľkým debaklom pre nás. No našťastie po motivovaní chlapcov cez prestávku sme dokázali zápas vyrovnať, ba dokonca sme ešte 1min. do konca viedli 9:8. V zápase sa ukázalo množstvo individuálnych prevažne defenzívnych chýb. Samozrejme aj ofenzívne činnosti neboli ideálne, keď sme vytvorene šance nedokázali premeniť na gól. S konečným výsledkom som som spokojný.

Tréner: Ľubomír CHOVANKO