MŠK Fomat Martin U17

Zostava MŠK KNM: Phán J., Ganišin J., Pazdúr P., Obrk J., Slíž J., Vároš M., Dadaj P., Mihálik L., Káčerik P., Slota M., Ševčik J. /Drimal D./

Góly: Varoš M., Slota M., Pazdúr P.

Komentár:

Posledný prípravný zápas nás pristihol pri veľkej neúčasti hráčov z rôznych dôvodov Harcek S., Ščamba J., Pranda P., Mindek M., Nevedel M., Čičala M, Smetana M.

Od začiatku sa zápas viedol v réžii hosti, kde my sme sa len sporadicky dostávali pred súperovu šestnástku . V polovici polčasu sme inkasovali prvý gól z 20 metrov, kedy súperov hráč takzvanou sviečkou prehodil nášho brankára.

V druhom polčase tréneri hostí pomenili polovicu mužstva a aj brankára ktorí nám svojimi dvoma chybami v rozohrávke  dovolil otočiť skóre na 2:1. Našich hráčov to nabudilo a hostí zaskočilo a začali robiť chyby pred svojou šestnástkou. Po jednom z mnohých faulov hostí si  zo vzdialeností 17 metrov postavil loptu Pavol Pazúr a nádhernou strelou pod brvno nedal brankárovi hostí žiadnu šancu a viedli sme 3:1. Hostia v závere už len skorigovali na konečných 3:2.

Tréner: Slavomír ZÁTEK

Asistent trénera: František PLOŠTICA